Cestujeme po světě

Hledáte místo pro svatbu, líbánky, výročí? Odleťte na Bora Bora

Vydáno 17. 2. 2016 | Letuška.cz Redakce
Potvrďte svou lásku na břehu smaragdově čistého moře. V romantickém svatebním ráji na ostrově Bora Bora!

Bora Bora! Když chcete mít výjimečnou svatbu, výročí nebo líbánky

Líbánky zde strávila Brigitte Bardot i slavná hollywoodská star Jennifer Aniston. Sopečný ostrov ve Francouzské Polynésii patří k nejzajímavějším a nejluxusnějším svatebním destinacím na světě. Přečtěte si speciál o Bora Bora

Proč svatba na Bora Bora

 

Bydlet v romantické chaloupce uprostřed moře a nechat se oddat na pláži je snem mnoha zamilovaných párů. To splňuje právě ostrov Bora Bora. Výhodou je, že sem nemusíte vláčet početné příbuzenstvo a obřad lze spojit se svatební cestou.   

Jak naplánovat svatbu na Bora Bora

Luxusní hotely a specializované agentury pochopitelně nabízejí kompletní servis, svatbu si můete zorganizovat i sami. Hotely nabízejí slavnostně vyzdobená svatební apartmá i svatební balíčky, soubor služeb pro nevěstu s ženichem i svatebčany. Péče začíná konzultací s odborníkem, květinářkou, kosmetičkou, kadeřnicí a místním kuchařem. Samozřejmostí je koordinátor svatebního obřadu, který zajistí hladký průběh a postará se o praktické záležitosti v adrenalinové situaci. Pro krásu, pohodu a odpočinek se můžete nechat namasírovat nebo zajít na jednu z procedur do místních lázní.  

Kde si řeknete "ano"

Až budete plánovat svatbu na Bora Bora, můžete bydlet ve speciálním vyzdobeném svatebním apartmá, kde se může konat i obřad. Vyměnit prstýnky si můžete i romanticky a rozevlátě přímo na pláži. Nebo si můžete slavnostní slib říct v jedné z lagun, kde se nachází půvabná kaple. Můžete se vzít i o samotě v divočině nebo nastoupit na palubu, vyplout na moře a říct si své ano v katamaránu.   

Exotická svatební hostina voní čerstvými rybami a ovocem z Bora Bora

Specialitou ostrovní polynéské kuchyně je exotická ryba poisson cru, syrové maso tuňáka marinované v citronové šťávě, kokosovém mléku a podávané s ovocem. Většina párů pravděpodobně také ochutná místní vyhlášený svatební koláč s kokosem a ořechy. Na stole najdete uzený chlebovník i různé druhy sýra a samozřejmě exotické ovoce. Z toho se připravuje výtečný koktejl či pyré z čerstvého banánu, manga a papáji. Tento čerstvý dezert, kterému se říká poe, je na ostrově nejoblíbenější. Krásně voní a ještě lépe chutná. Doporučujeme veškeré produkty z moře, vše je čerstvé a lákavě upravené: krevety, chobotnice, smažené kalamáry. Skvělá je i vanilková panna cotta nebo mahi mahi, rybí maso s vanilkovou omáčkou. Ostatně, vanilkové farmy jsou všude kolem.