Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Hamburku od 4 220

I ve Vietnamu, Portugalsku, Norsku jsou věčně druhá města, která stojí za to

Vydejte se s námi na procházku po sedmi zajímavých a věčně druhých městech světa. Všechna mají navíc jedno společné – jsou pohodlně dosažitelná leteckou dopravou.

Přečíst článek

Základní informace Hamburk

S letenkou do Hamburku nezapomeňte navštívit rozlehlé jezero Alster ze 13. století, díky kterému je město ve svém srdci zelené. Jezero je plné plachetnic, kanoistů a lodiček. Břehy jezera jsou ideální k procházkám, sportu, vypití si kávy – načerpávání energie vůbec.

Nejlevnější letenky

Hamburk je po Rotterdamu 2. největším evropským přístavem. Toto severoněmecké město na břehu Severního moře a na dolním toku Labe obývá 1,7 milionu lidí. Prozkoumejte díky levní letence do Hamburku jeho starou i moderní část, velký přístav i náměstí.

Důležité kontakty

Policie 110, hasiči a první pomoc 112, ADAC servis motoristům 01802 222 222, lékařská pohotovost pro děti i dospělé 310031, zubní pohotovost 89004333, toxikologická pohotovost 19240. Velvyslanectví je v Berlíně na adrese Wilhelmstrasse 44, telefon +4930/226380.

Letenky

Pořiďte si nejlevnější letenku do Hamburku a projděte se po jednom ze dvou a půl tisíce mostů. V noci pak navštivte třeba divokou čtvrť St. Pauli s nočním životem pulsujícím jak na ulicích, tak i v klubech. Ale pozor, do některých mají vstup jen pánové...

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou