Levné letenky do Barcelony od 3325 

Barevné město plné vtípků architekta Gaudího
Dopravce
  • Letecké třídy
  • Více možností

Letenky Praha - Barcelona za akční cenu od 3325

  • z Prahy od 3325
  • z Mnichova od 3627
  • z Berlína od 3746
  • z Vídně od 3387

1. Vyberte datum odletu

Akční ceny jsou označeny oranžovou barvou. Modré mohou být s příplatkem.

3325

Celková cena letu pro 1 osobu

Barcelona v magazínu Letušky

Nové i staré, design i krámy. Vydejte se na bleší trh do Barcelony

Čím je Naschmarkt pro Vídeňany, tím je Fleadonia pro obyvatele Barcelony. Ulovte si nezapomenutelný suvenýr na zdejším bleším trhu i vy!

Přečíst článek

Základní informace Barcelona

Letenky do Barcelony pořídíte levně, pokud je budete rezervovat s předstihem. Náš tip – kupte si letenky do Girrony, to je druhé barcelonské letiště, počítejte s tím, že doprava do centra trvá déle.

Nejlevnější letenky

Stačí dvě a půl hodiny a jste v jiném světě. Právě tolik času strávíte v letadle na cestě z Prahy do Barcelony. Hlavní město Katalánska je populární destinací. Pomůžeme vám s výběrem levné letenky. Nabídku aktualizujeme každou minutu.

Důležité kontakty

Přes univerzální telefonní číslo 112 můžete přivolat policii, zdravotníky, hasiče a další pohotovostní služby. Je funkční 24 hodin denně po celý rok. Velvyslanectví je v Madridu na adrese: Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid, telefon +34 91 353 1880 nebo nouzová linka +34 69 998 2307.

Doprava z letiště

Jak se dostat z letiště do Barcelony? Autobusem nebo vlakem. Hlavním barcelonským letištěm je El Prat, který se nachází 17 kilometrů jihozápadně od města.

Památky

Barcelona v sobě snoubí staré a nové, tradiční a moderní. Gotické chrámy a paláce, které pamatují všechny španělské krále. Moderní stavby geniálního Gaudího by pak neměly konkurovat, ale nasadit pomyslnou korunu.

Letenky

Býkům Katalánci nefandí. V Barceloně se chodí na fotbal! Barcelona nabízí turistům nepřeberné možnosti trávení volného času. Nabídka klubů, divadel, restaurací a barů je neobyčejně široká. Letenky do Barcelony vám umožní skvělý eurotrip.

Kuchyně

Pokud jste gurmáni, v Barceloně si vyloženě pochutnáte. Narazíte zde na středomořskou kuchyni, takže se můžete těšit na pokrmy z čerstvých ryb a mořských plodů, také na spoustu zeleniny a samozřejmě kvalitního vína.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
Letenky
již od 3528

Mohlo by vás zajímat

Tipy od cestovatelů, zkušenosti s novými místy