Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Valencie od 4 221

La Tomatina 2016 a temperamentní rudá kaše v ulicích španělského města

Jak vypadá rajčatová bitva po španělsku? Je lepkavá, sladkokyselá, neúprosná a rychlá. Prát budete mnoho dní. Zapojte se do boje. Do bitvy, kde se každý bije jen sám za sebe. Do vřavy, po které z vás poteče červená od hlavy až k patám a na žádném ze soupeřů nezůstane nit suchá. Udělejte letošní léto nezapomenutelným díky rajské válce La Tomatina.

Přečíst článek

Základní informace Valencie

Španělská Valencie je pestrobarevným koktejlem památek, festivalů a velkolepých slavností i moderní architektury nebo luxusních obchodních čtvrtí. Co víc, rozprostírá se na břehu Středozemního moře. Nejlevnější letenka do Valencie vás nadchne.
Vycestujte na Pobřeží pomerančového květu. Třetí největší město Španělska vás okouzlí nejen prosluněnými plážemi, ale i regionální kulturou kupříkladu v muzeu koridy či mnoha tradičními pouličními slavnostmi. Valencie je totiž nezapomenutelná.

Nejlevnější letenky

Kupte si levnou letenku a spatřete architektonicky skvostné muzeum La Ciudad de las Artes y las Ciencias – Město umění a vědy, zajděte na hedvábný trh, nasávejte atmosféru v kavárnách a barech. Zajděte si poslechnout jazz nebo jen poslouchejte Valencii...Vydejte se do osmisettisícového přímořského města, kde kromě památek můžete holdovat skvělému jídlu i pití. Zkuste pár dnů žít jižanským životem. Snídat v 10, obědvat salát a za tmy se od aperitivu pomalu projídat přes tapas až k večeři.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
bio_115892977.jpg
letenky
již od 4 431
Madrid-11-picture
letenky
již od 3 764