Typy jazykových kurzů v USA

Jazykové kurzy v USA většinou nabízí výuku ve skupinkách maximálně o deseti studentech, takže lektor bude mít dost času se vám věnovat. Pokud upřednostňujete individuálnější přístup, zvolte individuální jazykové kurzy. Kromě standardní nabídky kurzů, najdete i kurzy zaměřené na juniory, které kombinují studium angličtiny a volnočasovými aktivitami. Kurzy pro manažery zase nabízejí výrazné zlepšení v Business English. Specialitou kurzů v USA jsou kurzy připravující na GMAT nebo TOEFL, zkoušky, které jsou vaší vstupenkou na americké univerzity.

Jazykové pobyty v USA pro všechny úrovně

Nebojte se na studium do USA vyrazit, i pokud jste úplný začátečník. Jazykové školy jsou na to připravené a mají speciálně vyškolené lektory, kteří vás rozmluví. Jazykové pobyty v USA jsou výborné i pro ty, co angličtinu výborně ovládají. Setkáte se tu odborníky na lingvistiku z prestižních univerzit, kteří vám pomohou dotáhnout i ty nejmenší detaily.

Multikulturní studium v USA

Na rozdíl od evropských škol se tu setkáte s převážně mimoevropskými studenty. Uděláte si tak přátele po celém světě. S nimi můžete i bydlet na kolejích vedle školy. Těch v Americe najdete dva typy: School Rezidence, která je většinou blíže školy, nabízí stravování a vyšší komfort ubytování. A potom Guest House, ubytování spíše hostelového typu.

Nabídka jazykových kurzů

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.

Podívejte se za oceán a naučte se anglicky! Toužili jste se vždycky podívat za oceán? Spojte to se studiem. Jazykové pobyty v USA jsou kombinací dovolené a kurzu angličtiny. Podívejte se do New Yorku, na Floridu nebo do nějaké z dalších šesti destinací a vyřešte otázku, jak se rychle naučit anglicky!