• Studium
  • Jazykové kurzy a pobyty USA

Jazykové kurzy a pobyty USA

USA

Podívejte se za oceán a naučte se anglicky! Toužili jste se vždycky podívat za oceán? Spojte to se studiem. Jazykové pobyty v USA jsou kombinací dovolené a kurzu angličtiny. Podívejte se do New Yorku, na Floridu nebo do nějaké z dalších šesti destinací a vyřešte otázku, jak se rychle naučit anglicky!

Typy kurzů

Typy jazykových kurzů v USA

Jazykové kurzy v USA většinou nabízí výuku ve skupinkách maximálně o deseti studentech, takže lektor bude mít dost času se vám věnovat. Pokud upřednostňujete individuálnější přístup, zvolte individuální jazykové kurzy. Kromě standardní nabídky kurzů, najdete i kurzy zaměřené na juniory, které kombinují studium angličtiny a volnočasovými aktivitami. Kurzy pro manažery zase nabízejí výrazné zlepšení v Business English. Specialitou kurzů v USA jsou kurzy připravující na GMAT nebo TOEFL, zkoušky, které jsou vaší vstupenkou na americké univerzity.

Úrovně znalostí

Jazykové pobyty v USA pro všechny úrovně

Nebojte se na studium do USA vyrazit, i pokud jste úplný začátečník. Jazykové školy jsou na to připravené a mají speciálně vyškolené lektory, kteří vás rozmluví. Jazykové pobyty v USA jsou výborné i pro ty, co angličtinu výborně ovládají. Setkáte se tu odborníky na lingvistiku z prestižních univerzit, kteří vám pomohou dotáhnout i ty nejmenší detaily.

Multikulturní studium v USA

Na rozdíl od evropských škol se tu setkáte s převážně mimoevropskými studenty. Uděláte si tak přátele po celém světě. S nimi můžete i bydlet na kolejích vedle školy. Těch v Americe najdete dva typy: School Rezidence, která je většinou blíže školy, nabízí stravování a vyšší komfort ubytování. A potom Guest House, ubytování spíše hostelového typu.

Nabídka jazykových kurzů

Obecný jazykový kurz

Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají Vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz

Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru Vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze Vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz

Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz

Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty Vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.