Podcasty

Epizoda 24 – Check-In s Petrou Jirglovou

Vydáno 8. 10. 2021 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 24

PODCAST #24:

Petra Jirglová žila na různých místech světa a jednu dobu i v oblacích. Vystřídala několik povolání, ze kterých vždy dokázala načerpat nejen mnoho zkušeností, ale také zážitků. Bývalá letuška, současná blogerka, spisovatelka a také autorka knihy Letuška z economy aneb co na Instagramu neuvidíte.

PODCAST #24: “Letuška z economy”: “První let byl úplně strašný, připadala jsem si, jako kdybych vystupovala v Národním divadle, měla jsem pocit, že mě všichni pozorují.”

Turecko

S Petrou jsme si mimo jiné povídali o tom, jak taková práce letušky vypadá, co všechno musí znát, co zažije na palubě i mimo ní, když tráví povinnou přestávku v destinaci.

"Těch 24 hodin si každý může užít, jak chce. Dost často se stává, že se ta crew domluví na něčem, protože většinou někdo z nich už v té destinaci byl, a třeba řekne - “Hele, tady jsme v Johannesburgu, tady se dá potápět se žraloky, znám holku, co dělá prohlídky, kdo chce jít?” no a přihlásí se 10 lidí a jede se!”

Poslechněte si novou epizodu našeho podcastu o tom, jak vypadá práce u Emirates, i to, jak se z letušky stane úspěšná spisovatelka.

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.