Podcasty

Epizoda 22 – Check-In s Pavlem Marešem ml.

Vydáno 26. 5. 2021 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 22

PODCAST #22:

Pavel Mareš ml. miluje hudbu, módu a cestování. Stojí za populárními instagramovými a youtubovými účty Hypebeast Guru, kde hodnotí oblečení nebo třeba dává tipy na zahraniční outlety, i na to, co určitě nekupovat. Když není pandemie a lockdown, hraje jako DJ v předních hudebních klubech v Praze, ale i v zahraničí. Nově vydává i svou vlastní originální tvorbu. 

PODCAST #22: DJ Pufflick: “Letos chci navštívit 12 nových zemí. Nejdivočejší párty, na které jsem hrál, byla v Kalifornii.”

Rumunsko

“Letos jsem byl už v Bosně, Černé Hoře, Srbsku, Rumunsku, Kosovu, v Emirátech a na Ukrajině. (…) Moje přítelkyně vyrazila s rodinou do Dubaje, a já si říkal, že přece nebudu ten týden sám v Praze. Shodou okolností jsem našel letenky do Kyjeva za dobrou cenu, a tak si říkám - okay, pojďme to udělat - a vyrazil jsem na Ukrajinu. Jediná věc, kterou jsem si naplánoval, byl Černobyl,”  popisuje Pufflick svoje letošní cestovatelská dobrodružství.

Poslechněte si novou epizodu našeho podcastu o roadtripu po Balkáně, výletu do Černobylu i o tom, jaké to je hrát v klubech ve Spojených státech. 

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.