Podcasty

Epizoda 23 – Check-In s Viktorem Dvořákem

Vydáno 9. 7. 2021 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 23

PODCAST #23:

Absolvoval herectví na DAMU, několik let působil v Moravském divadle v Olomouci, v ostravské scéně Petra Bezruče, a zakotvil v Městským divadlech pražských. Je i velmi obsazovaným hercem televizních seriálů a filmů. Jako osudná se mu zatím jeví role Václava Havla, kterého si zahrál už dokonce třikrát. 

PODCAST #23: Viktor Dvořák: “Divadelní představení jsou pro mě takové paralelní světy, jako herec cestuji i mezi historické postavy.”

Portugalsko

Jaké cestovatelské plány má na letošní divadelní prázdniny? 

“Dáme Chorvatsko, protože jsem tam nikdy pořádně nebyl, pak prodloužený víkend v Krakově (…) a pak na 12 dní Portugalsko. To se mi moc líbí, to musím přiznat Letušce, že má takový hezký produkt, který mě inspiroval - že vám zprostředkují půjčení auta - vy si vyberete nějaké destinace, které vás zajímají, a vy si projedete to portugalské pobřeží,”  popisuje Viktor Dvořák své plány. Kromě cestování ho také čeká několik představení v rámci letních divadelních scén. 

Poslechněte si novou epizodu našeho podcastu o tom, jak se mu jako herci (ne)daří skloubit cestovatelská přání a sny s natáčením a divadelní sezónu, i to, co pro něj vůbec hraní znamená. 

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.