Podcasty

Epizoda 25 – Check-In s Jitkou Herzánovou

Vydáno 18. 2. 2022 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 25

PODCAST #25:

Jitka Herzánová procestovala více než 50 zemí, a to nejen pro potěšení, ale hlavně pracovně. Ať už jako průvodkyně, delegátka nebo jako lovkyně vačic. Malajsie, Vietnam, Nový Zéland, Indie a hlavně Řecko. Tam téměř celou jednu dekádu pracovala a starala se o české turisty. Mimo to stihla vydat o svých zážitcích 2 knihy, a to „Dovolená očima delegátky“ a „Delegátka pod rouškou nejistoty“.

PODCAST #25: Delegátka: “Klienti mi volají i ve 3 ráno, ale za život u moře to stojí.”

Egypt

A co vlastně obnáší práce delegátky?

“Delegát je v podstatě takový prostředník mezi klientem a destinací. Je to taková prodloužená ruka cestovní kanceláře, protože spousta klientů není jazykově vybavena, a i pokud jsou, tak se jim dost často nechce cokoliv řešit na dovolené. Delegát je ten, co vítá na letišti, ten, co chodí na úvodní schůzky, nabízí fakultativní výlety, řeší větší i menší problémy a dost často i provází. A hlavně, delegát je člověk, který má telefon, který je zapnutý 24 hodin denně, 7 dní v týdnu,” popisuje Jitka Herzánová svou náplň práce.

Poslechněte si novou epizodu našeho podcastu o tom, co všechno obnáší práce delegátky, jak se žije v Řecku i tom, jak a proč se loví vačice.

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.