Podcasty

Epizoda 26 – Check-In s Eliškou Soukupovou

Vydáno 19. 4. 2022 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 26

PODCAST #26:

Eliška Soukupová je úspěšnou tanečnicí, herečkou, moderátorkou, dabérkou, stand-up komičkou, kreativní producentkou a autorkou. Působila nebo působí v divadlech Na Zábradlí, Moravskoslezském divadle v Olomouci, Nodu, Arše nebo ve Venuši ve Švehlovce. Je také spoluzakladatelkou dívčího punkového souboru Maso krůtí a s Alenou Dolákovou moderuje podcast Chci to! Tancuje nejen v Praze, ale také v New Yorku, Bombaji, Paříži nebo na Maledivách.

PODCAST #26: Tanečnice a herečka Soukupová: “Založila jsem si účet, kam si dávám peníze jen na cestování. Někdy jsem mohla na Lipno, někdy do Indie.”

Indie

“Založila jsem si účet u banky, která nemá žádné poplatky za vedení účtu ani kartu jsem si k němu nezřídila prostě aby jen byl. A na konci každého měsíce, kdy jsem měla poplacené veškeré náklady, jsem celou tu částku, co mi zbývala, poslala na ten cestovatelský účet. A samozřejmě byly měsíce, kdy to byly čtyři stovky a někdy to bylo i patnáct tisíc…”

Poslechněte si novou epizodu našeho podcastu o tom, jak vypadá práce umělkyně, která mimo jiné pořádá taneční workshopy na Maledivách.

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.