Levné letenky do Vídně od 4980 

Dopravce
  • Více možností

Letenky Mnichov - Vídeň za akční cenu od 4980

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 5495
  • z Mnichova od 4980

Vyberte datum letu

Mnichov - Vídeň
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

4980

Vídeň v magazínu Letušky

250 let Prátru: Fůůůů po největší horské dráze světa

Vídeň a Prátr, to patří k sobě. Vydejte se letos do Vídně i v létě, zábavní park Prátr slaví 250. narozeniny a vás čeká po celou sezonu zábavný program.

Přečíst článek

Základní informace Vídeň

Vyhledejte si letenky do Vídně ve vámi zvoleném termínu, a když se vám to podaří s dostatečným předstihem, jistě najdete skutečně ty nejlevnější letenky. Do Rakouska a Vídně každoročně cestují statisíce turistů. Vjíždějí do měst, pokračují do hor.

Nejlevnější letenky

Můžete jen courat ulicemi a náhodně potkávat krásné budovy, tady je i bez placení co vidět. Spojení tradičního a divokého – galerie, paláce, dobré jídlo, kvalitní víno i divoká zábava. To všechno je letenka do Vídně jako dárek, překvapení či poznávání.

Důležité kontakty

V Rakousku se vám budou hodit důležitá telefonní čísla: centrální tísňové volání 112, záchranná služba 141 nebo 144, policie 133, hasiči 122, při poruše auta volejte OAMTC a ARBÖ na čísle 120 nebo 123.

letenky

Výhoda vídeňského letiště je zřejmá – je blízko Brna i Bratislavy, dá se sem dojet busem nebo autem a létá odtud mnoho aerolinek do celého světa. Letenky do Vídně jsou velmi populární.