Podcasty

Epizoda 10 – Check-In se Stevem Lichtagem

Vydáno 14. 8. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 10

PODCAST #10:

Vystudoval hereckou konzervatoř v Brně, v Americe pracoval jako malíř pokojů, vysokoškolský pedagog a i jako úspěšný závodník Moto GP. Nejvíce lidí ho ovšem zná jako člověka, který jako první na světě natočil podmořské záběry se žralokem bílým, a to bez klece. Režíruje a produkuje celosvětově úspěšné dokumenty z mořského světa, také pracuje na hraných filmech, ale i na mezinárodní koprodukci.

PODCAST #10: Filmař a dobrodruh Steve Lichtag: “Se žraloky jsem kámoš; mluvím na ně česky.”

USA

“Já žraloky miluju, obdivuju - jsou nádherný! Nikdy jsem nezažil žádný drama se žralokem - byť to zní absurdně - zrovna ode mě. Ale opravdu, bylo to vždycky nádherný! Je to jen o tom, jaký s nimi zaujmete postoj, jak se cítíte, když jste vedle nich. Já jsem tím nejšťastnějším člověkem, když je mám vedle sebe,” popisuje svojí lásku k žralokům Steve Lichtag.

Kolik vystřídal povolání? Jaké to je se potkat se žralokem bílým? A o jakém legendárním cestovateli chystá dokument?

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.