Podcasty

Epizoda 11 – Check-In s Davidem Chlumem

Vydáno 21. 8. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 11

PODCAST #11:

David Chlum provázel Prahou filmového režiséra Tima Burtona, módního návrháře Jimmyho Choo i kanadského guvernéra Davida Johnsona. Nyní ale provází i širokou českou veřejnost, a to díky jeho Facebookové stránce “Toulky Prahou”. Ta během karantény - i nyní - láká svými videi z komentovaných procházek tisíce fanoušků. 

PODCAST #11: Průvodce slavných: “Podle turistů je Praha nejkrásnější město na světě.”

Itálie

“Všechno to byla velká náhoda. V momentě, kdy mi začali rušit všechnu práci na příští a na tenhle rok. (…) Tak ve mně začal zrát nápad, že bych se mohl někde objevit a natočit - na živo - svojí procházku. (…) Ta reakce byla velmi rychlá. A když jsem dělal asi třetí procházku, tak ji vidělo tehdá ve streamingu asi 9 tisíc lidí! To mě opravdu překvapilo,” říká ke svým online průvodcovským procházkám David Chlum.

Jak se provází turisté přes internet? Trpí Praha overturismem? A zůstane online cestování i po pandemii?

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.