Podcasty

Epizoda 12 – Check-In s Naomi Adachi

Vydáno 28. 8. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 12

PODCAST #12:

Naomi je Čechojaponka, která miluje videohry, bizarní reality shows a cestování. Moderuje pořady v ČT, má svoji vlastní internetovou show o cestování a životě “Naomi v Japonsku” nebo třeba podcast o hrách “Láska na gauči”. 

PODCAST #12: Moderátorka Naomi Adachi: “Život je venku! Japonský minimalismus mě baví; myslím, že mám pořád moc věcí.”

Japonsko

“Hrozně záleží, jestli chcete po Japonsku cestovat nebo si užít Tokio. To je hrozně důležitý si na začátku uvědomit. (…) Myslím, že je dobré tam letět dvakrát. Poprvé třeba na 14 dní do Tokia a opravdu si ho užít se vším všudy - každou tu čtvrť. A po tom podruhý si procestovat zbytek. Dát si třeba nějaký onseny, výlet na hory - jako my jsme byli na „střeše Japonska” - a užít si krajinu a všechno to ostatní,” radí k první návštěvě Japonska Naomi Adachi.

Jaká jsou její nejoblíbenější japonská jídla? Čím se nejlépe cestuje po této ostrovní zemi? A jak to vypadá s druhou řadou jejího úspěšného cestovatelského pořadu?

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.