Podcasty

Epizoda 13 – Check-In s Vendulou Žákovou

Vydáno 4. 9. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování

PODCAST #13:

Vendula Žáková, aka “salty_vanventures”, žila a procestovala Skandinávii, Vietnam, Kambodžu, Laos, Japonsko a hlavně Nový Zéland. Právě tam společně se svým přítelem koupila a předělala starší dodávku na moderní domov s kanceláří v jednom.

PODCAST #13: Digitální nomádka: “Svět je naše kancelář; život v dodávce je minimalistický a kočovný.”

Nový Zéland

“Z jakéhokoliv místa na Zélandu je to jen 150 kilometrů k moři. Marcel se navíc specializuje na freediving potápění a je to vášnivý rybář. Většinu potravy, co jsme si obstarávali, byly právě ryby, chytali jsme humry a různé mořské plody. (…) Nikdy bych to neřekla, než jsem to prožila, ale opravdu se mi párkrát stalo, že jsem před večeří říkala - `Cože, zase humr?`,” dodává se smíchem o kuchařských zážitcích z dodávky Vendula Žáková.

Jak se bydlí v domově na čtyřech kolech? Co za výhody přináší digitální nomádství? A kam povede další cesta?

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.