Podcasty

Epizoda 14 – Check-In s Matějem Břeským

Vydáno 11. 9. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 14

PODCAST #14:

Matěj Břeský založil, financuje a řídí nadační fond Tembo, který pomáhá dětem v africké Tanzanii. A to primárně těm, které jsou v dětském domově pro děti s autismem nebo dětskou mozkovou obrnou. Matěj je dvaatřicetiletý záchranář z Jičína, který se rozhodl, že nestačí pomáhat jen v Česku.

PODCAST #14: Záchranář a filantrop: “Jezdit do Tanzanie a rozdávat radost. Hlavně pomáháme dětem s mozkovou obrnou.”

Tanzanie

“Já jsem si tam uvědomil, že ty děti tam nemají toho tolik, co mají naše děti - i moje děti. Takže jsem se rozhodl jim tam pomoct. A spojit to s krásným a zážitkovým prostředím. Proč nejet na dovolenou s tím, že se tam nebudu jen válet a jíst v all-inclusive, ale proč při tom někomu nepomoct?” říká k začátkům svého nadačního fondu Matěj Břeský.

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.