Podcasty

Epizoda 16 – Check-In s Michalem Hromasem

Vydáno 25. 9. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 16

PODCAST #16:

Michal “Hugo” Hromas” vařil a pracoval v legendárních restaurací Aromi, Plzeňská restaurace Obecního domu nebo La Bottega. Poté se vydal s Václavem Marhoulem do africké Sahary, kde vařil v poušti pro filmový štáb. V současnosti má svoji originální cateringovou firmu Nomadis, úspěšné pořady o vaření, street foodu a jídle obecně - na Stream.cz, v televizi Seznam i na Rádiu Wave.

PODCAST #16: Kuchař Michal HUGO Hromas: “Vaření se netýká jenom jídla. Jídlo je společný prvek pro strašně moc věcí.”

Španělsko

“Jedna skupina hledá, co lidi rozděluje. Všímá si odlišností a fixuje se na ně. A druhý typ lidí to má přesně naopak. Já hledám to, co mají lidé společného, to, co nás sbližuje. To znamená, když přijedu do severní Afriky, tak já nekoukám, jestli jsou jinak oblečený, ale baví mě, že mají rodinu, děti, dělají stejně blbý vtipy o tchýních, chtěj normálně pracovat, žít,” říká ke svému stylu práce a života Michal “Hugo” Hromas.

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.