Podcasty

Epizoda 17 – Check-In s Lukášem Hejlíkem

Vydáno 23. 10. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 17

PODCAST #17:

Kromě toho, že hraje v seriálech a v divadle, je také autorem projektu scénického čtení Listování a nejvýraznějším průvodcem po restauracích a bistrech. „Někdy je lepší si za jídlem trochu zajet, než se hodně spálit“ je mottem jeho projektu Gastromapa. 

PODCAST #17: Lukáš Hejlík: “S Gastromapou vytvářím protipól uživatelským aplikacím. Když jedu do zahraničí, ptám se kamarádů, kam zajít na jídlo.”

Česko

“Bylo to přesně před 7 lety, 20. dubna, a byl jsem tehdy s mou čerstvou přítelkyní, nyní mou ženou, na výletě v Jeseníku. Byla strašná mlha a byli jsme na jídle - mě to tam teda úplně neposadilo tehdy - ale říkal jsem si, že bych si z toho zapsal nějaké dojmy. Dojmy takovýho hosta, který tam byl," popisuje začátky Gastromapy herec Lukáš Hejlík.

Podle čeho si vybírá podniky, kam zajde? Na co se vždy zeptá servisu? A má i oblíbence mezi “junk food”?

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.