Podcasty

Epizoda 18 – Check-In s Natašou Velenskou

Vydáno 27. 11. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 18

PODCAST #18:

Nataša Velenská je hlavní chovatelkou plazů v pražské ZOO, 20 let šéfkou Klubu chovatelů želv, členkou týmu spolku na ochranu mořských želv, autorkou řady chovatelských příruček a knih a k tomu všemu stihla i procestovat zoologické zahrady po celém světě.

PODCAST #18: “Chovatelka želv Velenská: “Cestuji nejen za želvami, sbírám příběhy, zajímá mě chování zvířat.”

Tunisko

“Já klidně budu u snášející želvy sedět dvě nebo tři hodiny, popřípadě odcházet, abych jí příliš nerušila. Pro mě je zajímavý ten proces, ten příběh toho zvířete, než to, že jsem ten druh viděla a honem honem běžet dál," popisuje svoje “storywatchingové” cestovatelské zážitky chovatelka Nataša Velenská.

Poslechněte si novou epizodu našeho podcastu o zvířatech v přírodě i v zoologických zahradách, na Galapágách, Tunisku, Paříži, Spojených státech a mnoha dalších místech světa.

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.