Podcasty

Epizoda 19 – Check-In s Lucií Radovou

Vydáno 29. 1. 2021 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 19

PODCAST #19:

Začínala jako au-pairka v Londýně a nyní má za sebou ne jednu, ale už dvě cesty kolem světa. Ze svých cestovatelských dobrodružství píše blog, články do několika cestovatelských a lifestylových magazínů a točí z nich i reportáže pro Objektiv. Navštívila například Bali, Špicberky, Réunion, Madagaskar, Japonsko, Vietnam, Singapur, Mexiko nebo třeba projela spolu s Letuškou.cz v tuk-tuku Jižní Ameriku.

PODCAST #19: Cestovatelka Lucie Radová: “Jsem neustále zvědavá, pořád mě to táhne dál a dál. Cestu kolem světa jsem absolvovala už dvakrát.”

Vietnam

„Já už nechci, aby mi někdo dopředu říkal, co mám čekat. Protože buď si to chci najít sama, anebo chci dělat chyby. Jsem zvědavá, kam mě dovedou ty slepý uličky, když zabloudím," říká ke svému cestovatelskému stylu Lucie Radová.

Poslechněte si novou epizodu našeho podcastu o cestování jako životním stylu. S Lucií o tom, jak (ne)plánuje cesty, kam se chce ještě podívat i o tom, jak si ideálně vybrat, kdy a kam vyrazit. 

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.