Podcasty

Epizoda 2 – Check-In s Davidem Borkem

Vydáno 19. 6. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 2

PODCAST #2:

Od roku 2000 pracuje v televizním zpravodajství, a z toho 17 let v České televizi. Uváděl Studio ČT24 i Události, komentáře. Přes dva roky už ale působí jako zahraniční zpravodaj na Blízkém východě. Točil v iráckém uprchlickém táboře, dělal rozhovor s izraelským premiérem Benjaminem Netanyahu a natáčí i reportáže do cestovatelského magazínu Objektiv.

PODCAST #2: Reportér David Borek: “Blízký východ není potřeba zplošťovat na to, že je to jen válečná zóna, protože tak to není - je tu obrovská pestrost.”

Izrael

“Já jsem byl pekařem v jedné venkovské pekárně. (…) To byl můj Izrael poprvé. Kdy se v tom mumraji Tel Avivu objevil 18letý kluk, a už od té chvíle si musel zařizovat všechno sám. Byla to obrovská škola,” popsal svojí první návštěvu Blízkého východu Borek.

Co ho vedlo z pražských televizních studií do Tel Avivu? Jak jako student sháněl na divoko pracovní brigády v Izraeli? A jaká bude jeho další destinace?

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.