Podcasty

Epizoda 3 – Check-In s Eliškou Podzimkovou

Vydáno 26. 6. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 3

PODCAST #3:

Její fotografie s domalovanými ilustracemi se objevily na titulu newyorského deníku Metro, v módním magazínu Vogue, v kampaních britského kuchaře Jamieho Olivera, hlavního města Prahy i Letušky.cz. S jejími ilustracemi vyšlo loni i nové vydání Malého prince, za kterými se vydala až na Island. A do toho všeho připravuje animovaný seriál pro děti s onkologickým onemocněním.

PODCAST #3: Ilustrátorka Eliška Podzimková: “Mám výhodu v tom, že dělám vizuální věci beze slov. I díky tomu jsem získala práci v New Yorku.“

USA

“Já jsem měla tu výhodu, že když jsem (do New Yorku) poprvý letěla, tak jsem tam byla s mísňákama - Newyorčanama. S takovou mojí americkou sestrou Zoei a její rodinou. Takže ten pohled na to město byl úplně opačný, z opačné strany, než z té turistické. A takhle to mám vlastně se vším - vždycky, když někam jedu, tak to prozkoumávám z té strany obyvatel, než se pachtit po památkách,” prozradila Eliška Podzimková. 

Proč si zamilovala přeplněný New York i liduprázdný Island? Jaké jsou její další vysněné země? A proč se pustila do animovaného seriálu?

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.