Podcasty

Epizoda 5 – Check-In s Lindou Lokočovou a Amálií Kovářovou

Vydáno 10. 7. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování
Epizoda 5

PODCAST #5:

Překladatelka, editorka a cestovatelka Linda Lokočová se vydala do Amsterdamu a režisérka a cestovatelka Amálie Kovářová do Austrálie. 

PODCAST #5: SPECIÁL: Jak se cestuje během pandemie? Cestovatelky prozrazují reálné zkušenosti.

Nizozemsko

“Všichni říkají, že mám obrovské štěstí, že tu nejsou žádní turisti. Tam opravdu nejsou turisté. Kdybych přijela loni, tak se tam nevejdu a nemám prostor na chození. Těch lidí tam je tak hodně. Teďka ideální podmínky pro to vyrazit do velkých měst plných lidí, protože teď tam lidé nejsou,” popsala svůj zážitek z Nizozemska Linda Lokočová.

“V tom letadle nás nebylo tolik, takže vlastně každý seděl na trojsedačce sám, což bylo hodně pohodlný. A zvlášť u toho letu, co trval 14 hodin, tak to bylo hodně příjemný, že se člověk mohl natáhnout a nemusel nic řešit,” prozradila o dálkovém mezikontinentálním letu Amálie Kovářová.

Jak se aktuálně v současné době cestuje? Jak se reálně proměnila pro cestující letecká doprava? Co si všechno musíte zařídit, než vyrazíte? A jaké jsou rozdíly mezi dopravou po Evropě a mezi kontinenty?

Check-in

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.