Podcasty

Epizoda 9 – Check-In s Danem Přibáněm

Vydáno 7. 8. 2020 | Letuška.cz Redakce
Letuška.cz přináší Check-In – podcasty nejen o cestování

PODCAST #9:

Dan Přibáň objel v trabantu celý svět. Během posledních deseti let projel Hedvábnou stezku, Afriku, Jižní Ameriku, Tichomoří, Austrálii a jeho poslední cesta vedla z Indie přes Čínu a Uzbekistán až do Česka. Jeho dokumentární série “Trabantem” patří mezi ty nejúspěšnější české dokumentární projekty.

PODCAST #9: Cestovatel Dan Přibáň: “Žluté trabanty končí. Další cesta bude v autě, proti kterému je trabant luxus.”

Brazílie

“Já jsem už dávno přestal počítat kilometry. Když jsme jeli ty první cesty, tak jsme strašně řešili - kolik jsme ujeli kilometrů, jak je to hodně, jak jsme dobrý atd. A pak jsem si uvědomil, že nějakých 300 kilometrů nějakou šíleností vám vydá jak v tom filmu - tak v tom životě - za daleko víc zážitků, než někde 6 000 kilometrů po highway. Takže tohle už moc neřešíme,” popisuje k cestám s trabanty Dan Přibáň. 

Jaký je svět zpoza volantu žlutého trabantu? Jak vznikají dokumentární filmy o těchto cestách? A co bude dál?

Letuška přináší něco nového

Letuška

Check-In je novým podcastem o cestování. V každém díle přivítá producent a moderátor Jan Syruček hosta, pro kterého je cestování mnohdy vášní i povoláním. Pozve si dobrodruhy, různé cestovatele, lidi, kteří rádi objevují svět; a také představitele cestovního businessu u nás. Další epizoda vyjde zase v pátek, a to v podcastových aplikacích od Applu, Googlu nebo na platformě Spotify.