Vyberte si jazykový pobyt podle svého vkusu

  • Jazykové kurzy v Austrálii můžete absolvovat hned na devíti různých místech po celé Austrálii.
  • Milujete ruch velkoměsta? Zvolte Sydney nebo Melbourne.
  • Jste jako doma ve vlnách? Potom je tu Noosa, která kromě kurzů angličtiny nabízí i kurzy surfování.
  • Nebo chcete jenom lenošit na pláži? Kde jinde než na Sunshine Coast!
  • A to byla jenom ochutnávka. Spojte studium angličtiny v zahraničí s báječnou dovolenou podle vašich představ.

Ubytování v Austrálii

Ubytovat se můžete v:

  • hostitelských rodinách

  • apartmánech

  • hostelech

  • spolubydlení (pronájem bytu)

Typy jazykových kurzů

Jazykových kurzů můžete v Austrálii absolvovat celou škálu. Specialitou jsou kurzy pro juniory, které kombinují studium v Austrálii se sportem a zábavou. Potom jazykové kurzy pro manažery zaměřené na Business English. A především potom přípravné kurzy na australské univerzity. Výborní lektoři vás připraví na přijímací zkoušky i vás vybaví spoustou užitečných triků.

Mluvit budete jenom anglicky

Jazykové kurzy jsou výborné i kvůli tomu, že tu najdete minimum Čechů. Ve většině škol je to méně než 1 %. Máte tak záruku, že česky budete mluvit jenom s maminkou na Skypu. Zbytek času budete nuceni komunikovat anglicky, což vás výrazně posune vpřed. Vydejte se na jazykový pobyt do zahraničí a uvidíte ten pokrok!

Nabídka jazykových kurzů

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.

Jazykové pobyty v Austrálii jsou ideální pro ty, kteří si mohou na studium vyhradit delší dobu. Byla by totiž škoda cestovat přes celý svět a ani nepoznat krásu australské buše, neobvyklou floru a faunu, tajemné zvyky australských domorodců. Navíc je to skvělý výchozí bod pro cesty po jihovýchodní Asii. Vydejte se na jazykový pobyt do Austrálie a poznejte nespoutanou krásu nejmenšího kontinentu.