• Studium
  • Jazykové kurzy a pobyty Irsko

Jazykové kurzy a pobyty Irsko

Irsko

Vydejte se studovat angličtinu na sever Evropy, do Irska! Jazykové pobyty v Irsku vás nalákají na výborné školy, přátelskou atmosféru, nejlepší pivo a whiskey i snadnou dopravu z České republiky. Spojte příjemné s užitečným a naučte se konečně anglicky v Irsku!

Speciální kurzy

Specializované jazykové kurzy

Irsko nabízí jazykové pobyty na dvou místech. V Dublinu, hlavním městě Irska, najdete výtečné školy i neutuchající noční život. Cork, druhé největší město zeleného ostrova, nabízí skutečně rodinný přístup. Vybrat si kromě standardních jazykových kurzů můžete i z takových lahůdek jako je angličtina pro piloty, vojáky nebo učitele. Juniorské a manažerské kurzy jsou tu samozřejmostí.

Studujte angličtinu na jazykovém kurzu v Irsku!

Školy v Irsku jsou výborně technicky vybavené, standartem je wi-fi připojení, nebo multi-media room, kde můžete po hodině procvičovat náslechy, nebo se koukat na anglická videa. Školy také nabízejí e-learning, studium přes internet. Takže pokud jste v hodině něčemu neporozuměli, není problém se na to doma ještě kouknout.

Ubytování

Ubytování v Irsku

  • v hostitelské rodině
  • ve studentské rezidenci
  • v apartmánech
  • v hotelu

My doporučujeme zvolit hostitelskou rodinu. Irové jsou velice přátelští a budete se cítit jako doma. Kromě toho poznáte, jak vypadá běžný irský den. Možná si uděláte přátele na celý život a do Irska už nebudete jezdit jenom na jazykové pobyty.

Nabídka kurzů

Nabídka jazykových kurzů v Irsku

Obecný jazykový kurz

Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají Vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz

Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru Vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze Vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz

Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz

Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty Vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.