Studujte korejštinu přímo v Jižní Koreji

Jazyková škola nabízí několik typů jazykových kurzů v zahraničí:

  • standartní skupinové, kde budete studovat témata z obecné korejštiny

  • intenzivní, kde si prohloubíte znalosti za krátký časový úsek

  • nebo individuální

Specialitou korejské jazykové školy jsou jazykové kurzy, kde současně studujete korejštinu a korejskou kulturu. V rámci hodin se tak dozvíte o komplikované historii Jižní Koreje, nebo se naučíte připravovat tradiční korejská jídla.

Jazykové kurzy i pro úplné začátečníky

Jazykové kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Ti začínají s abecedou a základní výslovností, ale na konci kurzu už jsou schopni si sami dojít nakoupit nebo zvládat jednoduché každodenní konverzace. Vzhledem k tomu, že Čechů je na této škole méně než 1 %, rozhodně budete nuceni v cílovém jazyce komunikovat co nejvíce.

Ubytování v Soulu

Ubytovat se můžete v hostitelských rodinách. Tuto možnost volí studenti, kteří chtějí poznat každodenní běh korejské domácnosti. Další možností je školní rezidence, které trochu připomínají koleje. Budete se tady setkávat s ostatními spolužáky a třeba si vzájemně pomáhat s domácími úkoly. Pokud preferuje klid a soukromí, výbornou volbou jsou apartmány.

Nabídka jazykových kurzů v Koreji

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.

Vydejte se do jedné z nejmodernějších zemí světa a naučte se korejsky. Studium v Jižní Koreji absolvujete v prestižním jazykovém institutu v centru Soulu. Budete tak mít možnost objevit areály z nedávných olympijských her, navštívit pobočky korejských gigantů jako je Samsung, nebo naopak poznávat tradiční kulturu. Uvidíte královský palác Kjonbokun, městské brány (nejznámější je Namdaemun) či ochutnáte tradiční korejské pokrmy. Zkombinujte studium s poznáním a vydejte se na jazykové pobyty v Jižní Koreji.