• Studium
  • Jazykové kurzy a pobyty v Kanadě

Jazykové kurzy a pobyty v Kanadě

Kanada

Jazykové kurzy v Anglii nabízejí kromě standardních typů kurzů jako je Obecný jazykový kurz, Intenzivní jazykový kurz, Individuální jazykový kurz, také přípravu na mezinárodní zkoušky.

Jazykové kurzy

Vydejte se na jazykové kurzy do Kanady!

Jedna z největších zemí na světě vás uhrane dechberoucí přírodou, přátelskou multikulturní atmosférou a neodolatelným mixem toho nejlepšího z Ameriky a Evropy.

Seznam měst

Vyberte si jazykový pobyt v:

  • Montrealu
  • Torontu
  • Vancouveru
  • Quebecu

 

Dvoujazyčnost

Angličtina i francouzština

Toronto a Vancouver nabízí jazykové kurzy anglického jazyka, včetně juniorských a manažerských. Quebec zase francouzštinu, Montreal nabízí oboje. Vybírat si můžete hned z několika jazykových škol a kurz si tak ušít na tělo. Specialitou kanadských kurzů jsou třeba kurzy kreativního psaní v angličtině nebo kulturní studia. V těchto typech kurzů se naučíte nejen anglicky, ale i něco o anglo-americké kultuře a mentalitě.

Multikulturní studium v Kanadě

S přívětivou kanadskou mentalitou se budete setkávat na každém kroku. Díky tomu, že je Kanada jedna z nejmultikulturnějších zemí na světě, jsou Kanaďané tolerantní, a i pokud jste začátečník, budou se vám při běžných situacích maximálně snažit vyjít vstříc.

Ubytování

Ubytování

Ubytování v době jazykového pobytu může být formou:

  • hostitelských rodin
  • na školních kolejích
  • v apartmánech

Apartmány jsou nejkomfortnější volbou. Školní rezidence jsou často situovány blízko školy a máte tam šanci trávit čas s ostatními mezinárodními studenty. Hostitelské rodiny jsou výbornou volbou, pokud chcete poznat, jak vypadá běžný den Kanaďanů.

Nabídka kurzů

Nabídka jazykových kurzů v Kanadě

Obecný jazykový kurz

Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz

Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz

Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz

Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty Vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.