Vydejte se na jazykové kurzy do Kanady!

Jedna z největších zemí na světě vás uhrane dechberoucí přírodou, přátelskou multikulturní atmosférou a neodolatelným mixem toho nejlepšího z Ameriky a Evropy.

Vyberte si jazykový pobyt v:

  • Montrealu

  • Torontu

  • Vancouveru

  • Quebecu

Angličtina i francouzština

Toronto a Vancouver nabízí jazykové kurzy anglického jazyka, včetně juniorských a manažerských. Quebec zase francouzštinu, Montreal nabízí oboje. Vybírat si můžete hned z několika jazykových škol a kurz si tak ušít na tělo. Specialitou kanadských kurzů jsou třeba kurzy kreativního psaní v angličtině nebo kulturní studia. V těchto typech kurzů se naučíte nejen anglicky, ale i něco o anglo-americké kultuře a mentalitě.

Multikulturní studium v Kanadě

S přívětivou kanadskou mentalitou se budete setkávat na každém kroku. Díky tomu, že je Kanada jedna z nejmultikulturnějších zemí na světě, jsou Kanaďané tolerantní, a i pokud jste začátečník, budou se vám při běžných situacích maximálně snažit vyjít vstříc.

Ubytování

Ubytování v době jazykového pobytu může být formou:

  • hostitelských rodin

  • na školních kolejích

  • v apartmánech

Apartmány jsou nejkomfortnější volbou. Školní rezidence jsou často situovány blízko školy a máte tam šanci trávit čas s ostatními mezinárodními studenty. Hostitelské rodiny jsou výbornou volbou, pokud chcete poznat, jak vypadá běžný den Kanaďanů.

Nabídka jazykových kurzů v Kanadě

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.

Jazykové kurzy v Anglii nabízejí kromě standardních typů kurzů jako je Obecný jazykový kurz, Intenzivní jazykový kurz, Individuální jazykový kurz, také přípravu na mezinárodní zkoušky.