Nice, Paříž, Loira, Montpellier

Vyberte si Paříž, pokud milujete módu a toužíte po kosmopolitní atmosféře neustále tepajícího velkoměsta. Zvolte Nice, pokud chcete s učebnicí ležet na pláži a cítit se jako filmová hvězda. Zamilujete si Montpellier, pokud chcete pod jižním sluncem ochutnávat výborná vína. A pokud nemáte rádi městský ruch a chcete si při učení cachtat nožky v Loiře, vyberte si Tours. Studium ve Francii podle vašeho vkusu přináší Letuška.

Typy jazykových kurzů

Ve Francii najdete celou škálu jazykových kurzů. Kromě standartní nabídky, můžete absolvovat přípravu na mezinárodní zkoušky DELF a DALF. Nebo se přidejte do speciálních kurzů pro starší studenty 40+. Pokud plánujete pracovat jako au-pair ve francouzsky mluvící rodině, hodit se vám bude jazykový kurz zaměřený na tuto problematiku. Bonbonkem nakonec jsou jazykové kurzy spojené s kuchařskými. Studium ve Francii si tak rozhodně osladíte.

Ubytování ve Francii

Ubytovat se můžete:

  • v hostitelských rodinách

  • ve školní rezidenci

  • v komfortnějších apartmánech

  • nebo v případě zájmu zajistíme i hotel

Konkrétní podmínky záleží školu od školy, ale obecně platí, že ubytování v rodině vám umožní nejlépe poznat typický francouzský den. Školní rezidence je naopak výborná pro seznamování s ostatními mezinárodními studenty a často je situována, co by kamenem dohodil od jazykové školy. Apartmány jsou klidnější a nabízí více komfortu.

Nabídka jazykových kurzů ve Francii

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.

Pojeďte na jazykový kurz do Francie! Francouzštinu můžete studovat v Nice, Paříži, Loiře, či Montpellier. Studium ve Francii můžeme absolvovat hned ve čtyřech destinacích rozesetých po zemi galského kohouta.