Jazyková škola v Pekingu

Studium v Pekingu není jenom šprtání, ale také objevování. Vydejte se na Velkou čínskou zeď, ochutnejte čaj v pravé čínské čajovně nebo objevte symboly komunismu hned vedle chrámů konzumu. Poznejte Čínu na vlastní kůži. Jazykový kurz čínštiny absolvujete na škole situované do císařských zahrad Wen Hua Gong, které se nacházejí v Zakázaném městě. Jazyková škola má mezinárodní akreditace a dlouholetou tradici. Všichni lektoři musejí mít vysokoškolské vzdělání zaměřené na čínštinu. V areálu školy budete mít k dispozici studovnu s internetem i jídelnu.

Ubytování v Číně

Ubytovat se můžete buď ve školní rezidenci vzdálené pár minut od školy, nebo v komfortních apartmánech. Pokud máte rádi klid a pohodlí, zvolte apartmány. Pokud naopak dáváte přednost socializování s ostatními mezinárodními studenty, výbornou volbou bude školní rezidence.

Typy jazykových kurzů v Číně

Kromě standardního kurzu obecné čínštiny, budete mít možnost si vybrat ještě intenzivní jazykové kurzy. Oba kurzy můžete doplnit studiem, které vám pomůže poznat čínskou kulturu. Oblíbené je cvičení tai-či nebo kurzy kaligrafie. Jazykové pobyty v Pekingu nejsou vhodné pro juniory, ani pro ty, kteří se chtějí soustředit na obchodní čínštinu. Minimální věk je 18 let.

Objevte tajemství Číny, vydejte se na jazykový pobyt! Studium v Číně pro vás bude jedinečným zážitkem. Vydejte se přes půl světa do země středu a naučte se jazyk největšího světového exportéra. Na světě žije více než 1,3 miliardy mluvčích tohoto nádherného jazyka. Přidejte se k nim a otevřete si dveře do Asie.