Jazykové kurzy pro děti

V Řecku nabízíme zahraniční jazykové kurzy pouze pro děti. Organizujeme je v Porto Heli, malém přístavním městečku, kde mají děti plno možností se po jazykové kurzu vyřádit. Jazyková škola má s organizováním jazykových pobytů pro juniory dlouholeté zkušenosti a ví, že se k ní studenti často vrací. Proto každý rok pořádá jiné tématické hry. Areál hotelu, kde jsou junioři ubytovaní, je vybaven volejbalovým hřištěm, minigolfem, dvěma bazény nebo vlastní privátní pláží.

Věkové skupiny

Škola přijímá na jazykové pobyty studenty od 10 do 18 let. Studenti jsou rozděleni na dvě skupiny, takže se nemusíte bát, že by se váš teenager nudil mezi desetiletými caparty. I program je věkově přizpůsobený.

Jiné jazykové kurzy než angličtina

Kromě angličtiny mohou frekventanti kurzů studovat i jiné jazyky. Na výběr je němčina, španělština a francouzština. Ve všech jazycích jde o obecnou jazykovou přípravu ve skupině, ale pokud máte zájem třeba o konzultaci k jazykovým certifikátům, lektoři jsou vždy ochotní a připravení pomoci.

Kompletní servis

Děti jsou ubytovány v hotelu a mají zajištěnou pravidelnou stravu. Během celého pobytu je o ně postaráno vyškolenými vedoucími. Od transferu z a na letiště, po výlety po Řecku. Děti se mohou těšit na výlety lodí, za památkami, nebo turnaje.

Mezinárodní kolektiv

Studenti jazykových kurzů se tu setkají s juniory ze všech možných zemí, nejčastěji potom Evropy. Českých studentů jsou zde zhruba 4 %, takže děti jsou celou dobu nuceny komunikovat v cílovém jazyce. Možná si tu udělají přátele na celý život a v budoucnu se budou jezdit navštěvovat.

Nabídka kurzů

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.

Řecko nepatří mezi typické země s nabídkou jazykových kurzů. I v prázdninové destinaci, kam lidé vyrážejí hlavně za sluníčkem a mořem, lze najít celou řadu kvalitních jazykových škol.