• Studium
  • Jazykové kurzy a pobyty JAR

Jazykové kurzy a pobyty JAR

JAR

Jazykové pobyty v JAR absolvujete v hlavním městě Jihoafrické republiky. V Kapském městě najdete hned tři školy, kde vás naučí anglicky. Všechny nabízejí výborné přátelské lektory, lokalitu kousek od centra a excelentní servis.

Odleťte na jazykové kurzy do JAR!

Nemusíte se čehokoliv bát, například jazyková škola Eurocentres nabízí nonstop linku, na kterou studenti mohou volat v případě, že by se jim cokoliv nezdálo. Doporučujeme jazykový kurz zkombinovat s výlety do okolí. Vyjeďte si na safari, pozorujte delfíny, vyšlápněte na Stolovou horu, ohluchněte při skřeku vuvuzel na fotbalovém stadionu nebo se jen tak povalujte na pláži. Jazykové kurzy v JAR to není jenom studium, ale také poznávání nové kultury.

Typy kurzů

Typy jazykových kurzů

Jazykové školy v JAR mají standardní nabídku jazykových kurzů, tedy kurzy obecné angličtiny, intenzivní, individuální jazykové kurzy a přípravu na jazykové zkoušky. Složit si tu tak můžete FCE nebo TOEFL. Navíc tu jsou kurzy pro juniory pod 18 let a manažerské kurzy na zlepšení v Business English. Studium v JAR je vhodné i pro úplné začátečníky. Jazykoví lektoři jsou trénovaní, aby s vámi od prvního dne komunikovali pouze anglicky, a i přesto jim budete rozumět. Své znalosti si potom naživo budete hned moci vyzkoušet třeba v některém z obchodů ve městě.

Ubytování

Ubytování v Kapském městě

Jazykový kurz už máte vybraný, ale důležité je zvolit i to správné ubytování. V Kapském městě jsou to buď hostitelské rodiny, nebo školní rezidence. Ty jsou v JAR velmi komfortní a často k nim patří třeba bazén nebo sportoviště. Pokud hledáte opravdu vysoký komfort, ubytovat se můžete i v hotelech.

Nabídka kurzů

Nabídka jazykových kurzů v JAR

Obecný jazykový kurz

Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají Vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz

Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru Vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze Vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz

Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz

Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty Vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.