Odleťte na jazykové kurzy do JAR!

Nemusíte se čehokoliv bát, například jazyková škola Eurocentres nabízí nonstop linku, na kterou studenti mohou volat v případě, že by se jim cokoliv nezdálo. Doporučujeme jazykový kurz zkombinovat s výlety do okolí. Vyjeďte si na safari, pozorujte delfíny, vyšlápněte na Stolovou horu, ohluchněte při skřeku vuvuzel na fotbalovém stadionu nebo se jen tak povalujte na pláži. Jazykové kurzy v JAR to není jenom studium, ale také poznávání nové kultury.

Typy jazykových kurzů

Jazykové školy v JAR mají standardní nabídku jazykových kurzů, tedy kurzy obecné angličtiny, intenzivní, individuální jazykové kurzy a přípravu na jazykové zkoušky. Složit si tu tak můžete FCE nebo TOEFL. Navíc tu jsou kurzy pro juniory pod 18 let a manažerské kurzy na zlepšení v Business English. Studium v JAR je vhodné i pro úplné začátečníky. Jazykoví lektoři jsou trénovaní, aby s vámi od prvního dne komunikovali pouze anglicky, a i přesto jim budete rozumět. Své znalosti si potom naživo budete hned moci vyzkoušet třeba v některém z obchodů ve městě.

Ubytování v Kapském městě

Jazykový kurz už máte vybraný, ale důležité je zvolit i to správné ubytování. V Kapském městě jsou to buď hostitelské rodiny, nebo školní rezidence. Ty jsou v JAR velmi komfortní a často k nim patří třeba bazén nebo sportoviště. Pokud hledáte opravdu vysoký komfort, ubytovat se můžete i v hotelech.

Nabídka jazykových kurzů v JAR

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.

Jazykové pobyty v JAR absolvujete v hlavním městě Jihoafrické republiky. V Kapském městě najdete hned tři školy, kde vás naučí anglicky. Všechny nabízejí výborné přátelské lektory, lokalitu kousek od centra a excelentní servis.