Vydejte se do Ruska na jazykový kurz

Vydejte se studovat ruštinu do Moskvy nebo Petrohradu. Obě destinace nabízejí širokou škálu kurzů, včetně těch pro manažery. Celkem můžete studovat na třech moderně vybavených školách. Vydejte se na jazykový kurz do Ruska a poznejte jednu z největších zemí na světě na vlastní oči a naučte se její jazyk.

Mimoškolní aktivity

Kromě studia školy pro studenty připravují mnoho mimoškolních aktivit. Vydáte se tak na komentovanou procházku po centru města, připijete si na pravidelných večírcích nebo poměříte se studenty z ostatních zemí síly při sportovních turnajích.

Typy jazykových kurzů

Jazykové školy, kromě standardní nabídky jazykových kurzů, nabízejí i specializované programy. Jednak můžete skupinové kurzy obecné ruština namíchat s individuálními nebo intenzivními lekcemi. Studium se dá kombinovat i mezi školami, takže můžete při jediném jazykovém pobytu v Rusku poznat výborně obě města. Nebo se dají zahraniční jazykové kurzy kombinovat se stážemi a prací v Rusku. Nebojte se zeptat a ušijeme vám jazykový kurz na míru.

Ubytování v Rusku

Bydlet budete v hostitelské rodině. Ty jsou pečlivě vybírány, tak aby šlo o vzdělané ruské mluvčí, kteří bydlí nedaleko školy. Můžete díky nim poznat tradiční styl života i ruskou mentalitu. Studenti, kteří si chtějí pobyt užít na maximum, často volí apartmány, kde jsou ubytováni s ostatními mezinárodními studenty. Další možností je pronajmout si byt, škola vám s tím ráda pomůže. Tato varianta je obzvlášť výhodná při dlouhodobějších pobytech v Rusku.

Nabídka jazykových kurzů

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.