• Studium
  • Jazykové kurzy a pobyty Itálie

Jazykové kurzy a pobyty Itálie

Itálie

Jazykové pobyty v Itálii. Jak na to? Letuška nabízí jazykové pobyty v Itálii hned na třech různých místech. Řím, hlavní město Itálie nabídne atmosféru vůdce impéria, neustálý ruch a kulturní dění. Florencie je kulturní mekkou Itálie. Najdete tu nejkrásnější galerie i renesanční paláce. Kalábrie leží na jihu Itálie. Budete se tak moci šprtat na pláži a zkoušet italštinu v praxi při objednávání pizzy.

Řím, Florencie a Kalábrie

Ať už si vyberete jakoukoliv, využijte studium v Itálii k poznávání i dalších míst. Itálie toho má mnoho, co nabídnout. Udělejte si výlet za mafiány na Sicílii, nebo na nákupy do Milána. Jazykové pobyty v zahraničí, to není jenom studium.

Typy kurzů

Typy jazykových kurzů

Jazykové kurzy v Itálii můžete absolvovat buď ve standardním rozsahu, intenzivní, individuální, nebo italskou speciality tzv. Holiday. Tyto kurzy mají pouze poloviční hodinovou dotaci oproti standardním kurzům a vy tak budete mít více času užít si dovolenou u moře. Kromě toho se můžete připravovat na mezinárodní certifikáty, nebo si ke kurzu italštiny ještě přihodit kurz vaření.

Ubytování

Ubytování v Itálii

Ubytovaní nabízí jazykové školy nejčastěji v apartmánech, které jsou kousek od školy, a sdílíte je s ostatními mezinárodními studenty. K dispozici je vám kuchyňka, často i společenská místnost, kde se všichni po výuce můžete scházet. Komfortnější variantou jsou studia. Pro ty, kteří chtějí poznat život tradiční italské rodiny, doporučujeme ubytování v hostitelských rodinách. Možná se z vás stanou přátelé a budete se tak do Itálie pravidelně vracet, nejen na jazykové pobyty.

 

Nabídka kurzů

Nabídka jazykových kurzů

Obecný jazykový kurz

Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají Vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz

Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru Vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze Vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz

Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz

Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty Vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.