Řím, Florencie a Kalábrie

Ať už si vyberete jakoukoliv, využijte studium v Itálii k poznávání i dalších míst. Itálie toho má mnoho, co nabídnout. Udělejte si výlet za mafiány na Sicílii, nebo na nákupy do Milána. Jazykové pobyty v zahraničí, to není jenom studium.

Typy jazykových kurzů

Jazykové kurzy v Itálii můžete absolvovat buď ve standardním rozsahu, intenzivní, individuální, nebo italskou speciality tzv. Holiday. Tyto kurzy mají pouze poloviční hodinovou dotaci oproti standardním kurzům a vy tak budete mít více času užít si dovolenou u moře. Kromě toho se můžete připravovat na mezinárodní certifikáty, nebo si ke kurzu italštiny ještě přihodit kurz vaření.

Ubytování v Itálii

Ubytovaní nabízí jazykové školy nejčastěji v apartmánech, které jsou kousek od školy, a sdílíte je s ostatními mezinárodními studenty. K dispozici je vám kuchyňka, často i společenská místnost, kde se všichni po výuce můžete scházet. Komfortnější variantou jsou studia. Pro ty, kteří chtějí poznat život tradiční italské rodiny, doporučujeme ubytování v hostitelských rodinách. Možná se z vás stanou přátelé a budete se tak do Itálie pravidelně vracet, nejen na jazykové pobyty.

Nabídka jazykových kurzů

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.

Jazykové pobyty v Itálii. Jak na to? Letuška nabízí jazykové pobyty v Itálii hned na třech různých místech. Řím, hlavní město Itálie nabídne atmosféru vůdce impéria, neustálý ruch a kulturní dění. Florencie je kulturní Mekkou Itálie. Najdete tu nejkrásnější galerie i renesanční paláce. Kalábrie leží na jihu Itálie. Budete se tak moci šprtat na pláži a zkoušet italštinu v praxi při objednávání pizzy.