Jazykové kurzy na Novém Zélandu!

Vydejte se na místa, kde se natáčel Pán prstenů, druhý konec světa, kde najdete nedotčenou přírodu a divotvorné živočichy. Vydejte se na jazykové kurzy na Nový Zéland a objevte neobjevené. Nový Zéland doporučujeme na dlouhodobější pobyty, které zkombinujete s poznáváním třeba Austrálie, Tasmánie, nebo jihovýchodní Asie. Na Novém Zélandu můžete studovat hned na třech místech:

  • Auckland

  • Christchurch

  • Wellington

Celkem nabízíme čtyři jazykové školy a celou škálu jazykových kurzů na Novém Zélandu pro juniory i dospělé. Na Novém Zélandu potkáte minimum českých studentů a budete tak nuceni neustále komunikovat v cílovém jazyce. Angličtinu si budete moci procvičit i při společenských setkáních, které školy pravidelně pořádají. Tam poznáte spolužáky z celého světa, často z Asie nebo Jižní Ameriky.

Ubytování na Novém Zélandu

Ubytovat se můžete v hostitelských rodinách nebo se porozhlédnout po bytech k pronajmutí. Ten můžete sdílet třeba se spolužáky a po večerech tak dohromady vypracovávat domácí úkoly nebo poznávat taje Nového Zélandu. Jakou variantu zvolíte záleží na délce jazykového kurzu i rozpočtu.

Pro jazykový pobyt výborně vybavené školy

Všechny novozélandské školy jsou výborně technicky vybavené, takže se nemusíte bát, že byste se nedostali k e-mailu. Často také mají přidružená sportoviště, kde můžete trávit volný čas. Samozřejmostí je, že všechny školy jsou situovány v centru města, takže to máte jenom kousek na nákupy nebo do nějaké z nesčetných kaváren.

Nabídka jazykových kurzů

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.

Studium na Novém Zélandu je perfektní volbou pro milovníky přírody, dobrodruhy a cestovatele.