Proč studovat v Maroku?

Maroko, to jsou přívětiví obyvatelé, garance mezinárodní školy a starobylá orientální kultura. V Maroku absolvujete jazykový kurz v hlavním městě Rabatu, ale doporučujeme spojit studium s výlety do okolí. Navštivte Jamaa el Fna v Makaréši, tradiční bazar se zaříkávači hadů a stánky s arabskými pochutinami. Nebo se vydejte na jednodenní výletu do Fesu, nejstaršího marockého města.

Rabat: využijte arabštinu v praxi

Rabat má skoro 1,7 miliónu obyvatel a nabízí široké možnosti vyžití i poté, co vám skončí lekce. Procvičovat arabštinu tak můžete při nakupování nebo až si budete objednávat tradiční mátový čaj. Vydejte se na jazykové pobyty do zahraničí a použijte hned cílový jazyk v praxi.

Studium na jazykové škole

Jazykové kurzy absolvujte na prestižním jazykovém institutu, který patří do mezinárodní sítě jazykových škol. Garantujeme vám kvalitní výuku i přátelské lektory, kteří vám budou ochotni kdykoliv poradit. Škola sídlí kousek od centra Rabatu a kousek od pláže. Najdete tu:

  • internet

  • jídelnu

  • kuchyňku

  • moderně vybavenou studovnu.

Ubytování v Rabatu

Na škole potkáte méně než 1 % českých studentů, takže budete neustále nuceni komunikovat v arabštině. Nejen v každodenních situacích, ale i volném čase. Pokud zvolíte ubytování v hostitelské rodině, získáte navíc povědomí o tom, jak vypadá život běžného Maročana. Výbornou volbou je i školní rezidence, kde se můžete družit se spolužáky a třeba spolu po výuce vypracovávat domácí úkoly.

Nabídka jazykových kurzů v Maroku

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.

Naučte se arabsky, vydejte se na jazykové pobyty do Maroka. Kde jinde se naučit arabsky než v zemi, kde se arabsky mluví?