• Studium
  • Jazykové kurzy a pobyty v Anglii

Jazykové kurzy a pobyty v Anglii

Anglie
Jazykový pobyt

Vydejte se na jazykový pobyt v Anglii

Studium ve Velké Británii je skvělou volbou pro ty, kteří to s angličtinou myslí opravdu vážně. Nabízíme jazykové pobyty hned v devíti destinacích rozesetých po celém království. Všechny mají společné velmi kvalitní školy, vysoké hodnocení od bývalých studentů a širokou nabídku jazykových kurzů. Studium ve Velké Británii se tak stane excelentním zážitkem. Jazykové pobyty si můžete proložit i výlety po nejznámějších památkách Velké Británie. Zpestřete si studium v Anglii výletem do Londýna, nebo si odpočiňte na pláži v Brightonu. Prohlédněte si Oxford a Cambridge, jedny z nejstarších univerzit na světě, nebo se zasněte v romantickém Walesu.

Typy kurzů

Typy jazykových kurzů ve Velké Británii

Jazykové kurzy v Anglii nabízejí kromě standardních typů kurzů jako je Obecný jazykový kurz, Intenzivní jazykový kurz, Individuální jazykový kurz, také přípravu na mezinárodní zkoušky. Připravovat se můžete na Cambridge exams, včetně nejvyššího CPE, TOEFL, nebo IELTS. Mnoho škol také nabízí jazykové kurzy pro seniory a juniory, nebo manažerské jazykové kurzy Buiness English. Studium v Anglii je tak opravdu pro každého.

Cenový komfort

Jazykové kurzy ve Velké Británii jsou také velmi příznivé cenově. Díky široké nabídce jazykových škol, tak můžete studovat ve Velké Británii opravdu za hubičku. Současně je i velmi pohodlná doprava na místo a není potřeba vyřizovat jakákoliv víza.

Druhy ubytování

Jaké ubytování vás při jazykovém pobytu čeká?

Nabízíme několik typů ubytování. Mezi studenty je nejvyhledávanější pobyt v rodině. Ten je výborný obzvláště pro juniory, kteří potřebují mít nad sebou pevnou ruku. Guesthouse připomíná českou kolej a setkáte se tam s ostatními studenty. Výhodou je, že většinou leží blízko školy a po večerech se můžete se spolužáky družit. Pokud hledáte něco komfortnějšího a intimnějšího, doporučujeme apartmány. Často mají i kuchyňku, takže si můžete uvařit.

 

Nabídka kurzů

Nabídka jazykových kurzů

Obecný jazykový kurz

Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají Vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz

Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru Vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze Vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz

Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz

Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty Vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.