Jazykové kurzy na Maltě

Všechny školy sídlí v hlavním městě Malty, ve Valettě. Vy však nevynechejte možnost poznat i zbytek tohoto nádherného středomořského ostrova. Malta vám nabídne dechberoucí přírodu a bílé pláže omývané tyrkysovým mořem. Vydejte se na jazykový pobyt na Maltu a uvidíte, jak si vás omotá kolem prstu. Ve škole se rozhodně seznámíte se studenty z celého světa, nejčastěji na Maltu míří Evropané, Čechů tu potkáte minimum. Angličtinu tak budete trénovat každodenně a možná se i po skončení kurzu budete navštěvovat.

Jazykové pobyty pro děti

Maltské jazykové školy nabízí všechny standardní typy kurzů, včetně přípravy na mezinárodní certifikáty jako je FCE. Obzvláště skvělá volba je Malta pro juniory, kteří se tu vyřádí při sportovních aktivitách na pláži.

Ubytování na Maltě

Ubytovat se můžete v hostitelských rodinách. Ty jsou pečlivě vybírány nejen kvůli spolehlivosti, ale také lokalitě. Žádná z nich nebydlí dále než deset minut od školy. Pokud jste spíše samotáři, zvolte apartmány nebo hotely.

Zkombinujte jazykový pobyt s prací

Malta jako jedna z mála lokalit nabízí možnost kombinovat studium s prací. Tuto možnost nabízí NSTS-ELI při dlouhodobějším pobytu. Můžete si tak na jazykový kurz angličtiny na Maltě přivyděat a získat tak pracovní zkušenosti z cizí země. To se rozhodně hodí.

Nabídka jazykových kurzů na Maltě

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.

Váháte, jestli zvolit jazykový pobyt na Maltě, protože se bojíte, že vám bude malá? Nebojte se! Studovat na Maltě můžete hned na třech jazykových školách. Ty nabízí excelentní výuku, komfortní ubytování i přátelské lektory.