Vydejte se na jazykový pobyt do Německa

Německy se můžete naučit hned ve dvou velkých německých městech. Frankfurtu nad Mohanem se kvůli množství mrakodrapů a kosmopolitnímu rázu přezdívá německý Manhattan. Düsseldorf je zase údajně nejlepším místem k životu v celé spolkové republice. Obě jazykové školy patří do mezinárodního řetězce jazykových institutů. Garantujeme proto kvalitní, kvalifikované lektory a výrazné pokroky. Zvolte studium v Německu a uvidíte sami.

Cestujte po Německu

Přestože jazykový pobyt strávíte ve Frankfurtu nad Mohanem nebo Düsseldorfu, byla by škoda se nepodívat i na další místa. Vydejte se do Berlína a vyfoťte se se zbytky berlínské zdi, nebo na karneval do Kolína nad Rýnem. V Mnichově zase nemůžete minout Oktoberfest a velká outletová centra. Zažijte Německo jinak, vydejte se na jazykové pobyty do zahraničí!

Možnosti studia

V obou školách můžete absolvovat tradiční skupinové kurzy, kde s vámi lektor probere veškerá témata. V intenzivních kurzech se dozvíte širší okruh slovíček, nebo se naučíte více gramatiky. V individuálním kurzu si můžete témata zvolit sami, tak aby vám vyhovovala. Můžete se také připravovat na mezinárodní zkoušky Zertifikat Deutsch, Mittelstuffe, nebo Oberstuffe. Ta poslední vám garantuje možnost studia na německé univerzitě.

Ubytování v Německu

Ubytovat se můžete buď:

  • v hostitelských rodinách

  • v apartmánech.

Apartmány jsou vhodné spíše pro nezávislé studenty, kteří se o sebe dokážou sami postarat. Pro frekventanty juniorských kurzů zase doporučujeme ubytování v rodině, která se o děti postará, a současně poznají, jak se žije jinde ve světě.

Nabídka jazykových kurzů v Německu

Obecný jazykový kurz - Jedná se o univerzální kurz, který pokrývá všechna základní témata. Naučíte se tu od každého trochu a dají vám tak základ pro běžnou komunikaci.

Individuální jazykový kurz - Individuální jazykový kurz je přesně ušitý na míru vašim potřebám. Lektor se věnuje pouze vám a můžete si tak stanovit, kterým tématům se chcete věnovat a kterým rozhodně ne.

Intenzivní jazykový kurz - Na rozdíl od obecného jazykového kurzu máte podstatně náročnější časovou dotaci. Tyto kurzy si vybírají studenti, kteří se chtějí výrazně zlepšit, ale mají málo času.

Zkouškový jazykový kurz - Většina světových jazyků nabízí mezinárodní zkoušky, které si můžete složit. Tyto certifikáty vám mohou pomoci při pracovním pohovoru, nebo při zkouškách na VŠ.