Italština výrazně zvyšuje cenu na pracovním trhu

Kolik lidí, kteří umí dobře italsky, znáte? Italština vám přiblíží tuto krásnou zemi u Středozemního moře a výrazně pomůže zvýšit vaši cenu na pracovním trhu. Mnoho významných italských firem působí nejen v České republice, ale mají pobočky po celé Evropě. Pokud se chcete jazyk rychle a efektivně naučit, doporučujeme absolvovat jazykový kurz v Itálii. Budete v prostředí rodilých mluvčích a přirozeně se rozmluvíte.  

Italsky se domluvíte i ve Vatikánu a San Marinu

Italsky se domluvíte jen v Evropě nebo v malých komunitách téměř na všech kontinentech. Italsky hovoří asi 70 milionů lidí, kteří žijí převážně v Itálii. Italština je úředním jazykem i v San Marinu a švýcarských kantonech, je také po latině druhým oficiálním jazykem ve Vatikánu. Zajímavé je, že italština vznikla v 9. století z hovorové latiny. 

Nabídka jazykových kurzů

Význam angličtiny nebo němčiny je pro nás Čechy jasný. Cestování, práce, studium – cizí jazyk otevírá mnohé dveře. Jaký ale zvolit další jazyk k angličtině? Co třeba italštinu? Ano, Itálie! Pamatujete na dovolenou v italském letovisku? Moře, ryby, pasta, víno a zvučný jazyk italských obyvatel. Italský jazyk však nabízí mnohem víc příležitostí, než jen porozumět jídelnímu lístku v restauraci! Je to jazyk velkého, kulturního a ekonomicky silného národa.